Wypożyczalnia aut – wynajem krótkoterminowy

Wypożyczanie aut na krótki termin to praktyczne rozwiązanie, gdy chcesz jechać na urlop lub wybrać się w podróż służbową. Samochód będzie wygodniejszym środkiem transportu niż autobus lub pociąg. Wybierz wynajem krótkoterminowy w Rentis, by swobodnie podróżować po całej Polsce. Nasze biura znajdziesz we wszystkich dużych miastach. Mamy aż 60 oddziałów w całym kraju, a także za granicą – w Czechach i na Litwie. Wynajem krótkoterminowy obejmuje umowy krótsze niż 30 dni. To opcja najchętniej wybierana przez Klientów indywidualnych, którzy na co dzień nie chcą martwić się utrzymywaniem auta, ale od czasu do czasu potrzebują samochodu. W Rentis wynajmiesz sprawdzone modele najlepszych światowych marek: Audi, Volkswagen, Skoda, BMW czy Lexus. Oprócz wypożyczania na krótki czas, proponujemy także wynajem średnioterminowy oraz długoterminowy.

Średnioterminowe wypożyczanie samochodów

Jeśli szukasz auta, które możesz użytkować na co dzień przez dłuższy czas, skorzystaj z oferty wynajmu na średni termin. Nasza oferta to klarowne warunki rozliczeniowe i pełen pakiet podstawowych ubezpieczeń. Zdecyduj się na wynajem średnioterminowy w Rentis, by nie przejmować się formalnościami, przeglądami, a nawet zmianą opon. Będziesz mógł swobodnie poruszać się wybranym samochodem, a my zadbamy o stan techniczny i prawny auta.

Wynajem długoterminowy

A może potrzebujesz solidnej floty samochodowej, którą będziesz mógł wykorzystać na co dzień do realizacji zawodowych zadań? W takim razie postaw na wynajem długoterminowy w Rentis. Specjaliści z Global CFM (firma w składzie Rentis S.A.) zadbają o pojazdy dla Twojego przedsiębiorstwa.

Innowacyjna gospodarka
EFRR