• Simply
  • Safely
  • For Less

Tani wynajem aut

Wynajem aut w Gdańsku

Jak najwygodniej poruszać się po Trójmieście? Oczywiście samochodem. Nasza wypożyczalnia w Gdańsku zaoferuje nowe auta w idealnym stanie technicznym, które pozwolą na wygodną i bezpieczną podróż. Zwiedzaj Gdańsk, Gdynię i Sopot. Korzystaj z auta przez całe wakacje lub wynajmij pojazd tylko na jeden dzień. Możesz nawet wrócić nim do domu, bo nasza wypożyczalnia samochodów w Gdańsku to tylko jeden z sześćdziesięciu oddziałów firmy. Mamy siedziby we wszystkich dużych miastach Polski, a auto możesz oddać w punkcie, który znajduje się najbliżej Twojego lokum. A może sam prowadzisz firmę w Gdańsku i szukasz pojazdu dla siebie lub Twoich pracowników? W takim wypadku nasza wypożyczalnia samochodu w Gdańsku proponuje wynajem średnioterminowy lub długoterminowy. Wypożycz pojazd na kilka tygodni, miesięcy, a nawet lat. Postaw na luksusowy, reprezentacyjny samochód lub zleć nam obsługę całej floty.

Najlepsza wypożyczalnia w Trójmieście

Obsłużyliśmy już ponad 100 000 zadowolonych Klientów, a wielu z nich to stali użytkownicy naszych aut. Klienci wracają do nas, bo wiedzą, że staramy się działać tak rzetelnie, jak tylko potrafimy. Nasza wypożyczalnia samochodów w Gdańsku proponuje przejrzysty system rozliczeń i ogranicza formalności do minimum. Zarezerwowane auta są szybko gotowe do odbioru, a naszym żelaznym standardem jest przekazywanie samochodów w idealnym stanie technicznym i świeżo po myjni. Dbamy o niski przebieg pojazdów. Maksymalny wiek naszych aut to dwa lata. Możesz też liczyć na kompletne wyposażenie. Rentis to wypożyczalnia w Gdańsku, która zawsze oddaje do użytku samochody z klimatyzacją i kompletem poduszek powietrznych. Do tego dostajesz opony dopasowane do pory roku, radio CD i wspomaganie kierownicy.

Szybki wynajem auta

Zdajemy sobie sprawę z tego, że chcesz ruszyć w drogę jak najszybciej i nie interesują Cię stosy dokumentów do wypełnienia. W Rentis wszystkie formalności załatwisz w 15 minut. Nasza wypożyczalnia samochodu w Gdańsku zarezerwuje dla Ciebie auto, które wybierzesz online. Skorzystaj z formularza na stronie głównej rentis.pl. Podaj niezbędne dane i wybierz model auta. Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 519 535 311 lub mailowo, za pomocą adresu gdansk@rentis.pl. Zapraszamy też do biura przy ulicy Partyzantów 72. Nasza wypożyczalnia samochodów w Gdańsku to dobry wybór, gdy chcesz wynająć nowe auto, cenisz elastyczne warunki umowy i zależy Ci na tym, by ruszyć w drogę pojazdem w doskonałym stanie technicznym.

Wybrane modele z naszej floty w Gdańsku

Innowacyjna gospodarka
EFRR